مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

بسته بندی ایزوگام صادراتی در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت ایزوگام صادراتی با سایر ایزوگام هامیزان کیفیت ایزوگام صادراتی در کشور

در میان عایق های رطوبتی تولید شده در نمونه های مختلف، ایزوگام ها جز پرمصرف‌ترین ها به شمار می‌آیند. در راستای همین موضوع امروزه صادرات انواع ایزوگام در کشور دیده می‌شود. بازرگانان مختلف در زمینه بسته بندی انواع ایزوگام صادراتی از بهترین و استاندارد ترین گزینه ها استفاده می نمایند تا بتوانند این محصولات را طبق استاندارد های جهانی در تنوع بالای رنگ و طرح به دیگر کشورها صادر نمایند.

بسته بندی ایزوگام صادراتی در کشور

تفاوت ایزوگام صادراتی با سایر ایزوگام ها

تفاوت ایزوگام صادراتی با سایر ایزوگام ها

تفاوت ایزوگام های صادراتی با سایر ایزوگام ها در نمونه های مختلفی دیده می شود. برای درک بهتر این موضوع به دسته بندی انواع ایزوگام بر اساس کیفیت می‌پردازیم.

ایزوگام ها در شرکت های مختلف تولید می شوند که دارای انواع متفاوتی هستند. این محصولات  در نمونه های فویل دار، بدون فویل، یک لایه و دو لایه تولید می‌شوند. هر یک از این محصولات بر اساس میزان قیر و مقاومت در برابر برودت و گرما می توانند دارای کیفیت های مختلف باشند و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

از مهمترین ویژگی های ایزوگام صادراتی با کیفیت خوب می توان به این موضوع اشاره کرده که این محصول باید در بسته بندی های مناسب و رولی قرار بگیرد که ارسال آن به دیگر کشورها به راحتی انجام شود.

ایزوگام های صادراتی به عنوان نوعی عایق رطوبتی نقش بسیار مهمی در سالم ماندن سازهای گوناگون دارند. در راستای همین موضوع در زمان خرید این محصولات توجه زیادی از طرف مشتریان اعمال می گردد. قدرت چسبندگی این عایق های رطوبتی باید بسیار بالا باشد و این محصولات در نمونه‌های با کیفیت به کمک پلیمر های با کیفیت و بدون ناخالصی تولید می‌شوند. ضخامت استاندارد برای ایزوگام صادراتی باید ۴ میلیمتر و وزن کمتر از ۴۰ کیلوگرم در هر بسته بندی در نظر گرفته شود.

میزان کیفیت ایزوگام صادراتی در کشور

میزان کیفیت ایزوگام صادراتی در کشور

میزان کیفیت ایزوگام صادراتی در کشور از روی میزان ضخامت، میزان قیر، وزن و مقاومت آن در برابر انواع رطوبت ها شناسایی می شود. ایزوگام ها در رنگ و طرح های مختلف تولید می شوند که استفاده از آنها در مکان های مختلف امکان پذیر است.

معمولاً از این نوع عایق های رطوبتی برای پوشش دهی استخر، جکوزی و سونا، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، پشت بام و ستون های مختلف استفاده می شود.

بسته بندی ایزوگام ها در نمونه های مختلف همانطور که اشاره کردیم بیشتر به شکل رولی انجام می‌شود که امکان استفاده از آنها را آسان تر و راحت تر می کند.

تولید ایزوگام در کشور در واحدهای تجاری زیادی صورت می‌پذیرد و در راستای همین موضوع امروزه صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف جزو کسب و کار های پردرآمد در کشور شناخته شده می باشد و معمولاً صادرات ایزوگام به کشورهای همچون عراق، افغانستان، ازبکستان و ترکمنستان صورت می‌پذیرد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید