مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

تجارت ایزوگام کف سرویس در داخل ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی ایزوگام کف سرویس در کشورصادرکننده ایزوگام کف سرویس

از عایق های رطوبتی در مکان های متفاوت یک ساختمان استفاده می کنند. برای مثال، نوع خاصی از ایزوگام در کف سرویس های بهداشتی به کار گرفته می شود. اما به دلیل نیاز در این بخش از ساختمان، اجرای عایق الزامی است. از طرفی، شاهد تجارت ایزوگام کف سرویس در داخل ایران به شکل زیادی هستیم که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.تجارت ایزوگام کف سرویس در داخل ایران

کارایی ایزوگام کف سرویس در کشور

کارایی ایزوگام کف سرویس در کشور حمام و دستشویی، مکان هایی هستند که آب زیاد به مصرف می رسد. برای پیشگیری از نشت رطوبت به طبقات پایین و همینطور پایه سازه، باید به خوبی کف ‌شان عایق کاری شود. کارایی ایزوگام کف سرویس در کشور نیز به همین امر بستگی دارد. آن را عموماً بعد از لوله کشی، خاکریزی و همینطور سیمان کاری، اجراء می کنند.

در سرویس ها، از ایزوگام های بدون فویل استفاده می نمایند. البته این نقصی به شمار نمی رود. تنها دلیل آن، این مسئله بکارگیری درونی است. ایزوگام ‌های روکش دار را در پشت بام و فضاهای باز نصب می کنند که نور آفتاب باعث آب شدن قیر نشود.

به هر حال، همین محصولاتی که در کف سرویس ها استفاده می شوند نیز باید مرغوب باشند. در غیر این صورت، پس از چندی دوباره باید هزینه های گزافی نمود تا از نشت آب جلوگیری شود. روی هم رفته، یک ایزوگام خوب از این مواد اولیه ترکیب شده است:

  • قیر با کیفیت
  • پلی استر
  • تیشو نخ دار
  • مواد افزودنی گوناگون

ایزوگام های مرغوب را شرکت های معتبری در ایران تولید می نمایند. شما نیز به عنوان مشتری، حتماً جهت خرید، به نشان های استاندارد، آرم شرکت و تاریخ انبارداری آن توجه داشته باشید.

صادرکننده ایزوگام کف سرویس

صادرکننده ایزوگام کف سرویس ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان ایزوگام، محصولاتش خریداران زیادی در بیرون از مرزها دارد. به همین علت، شرکت صادرکننده ایزوگام کف سرویس بهداشتی، این عایق کاربردی را به ممالک گوناگونی ارسال می کند. در حال حاضر، بیشتر این کالا به کشورهای همسایه ارسال می گردند.

وجود مواد اولیه، دانش کافی و همچنین دستگاه های بروز، باعث شده تا شرکت های مطرحی در ایران، بهترین نوع ایزوگام ها را تولید نمایند.

گفتنی است که صادرات ایزوگام در انواع مختلفی انجام می شود. در این زمینه، شرکت بازرگانی برای این که بتواند فروش بالاتری در ممالک مختلف داشته باشد، بهترین ها را انتخاب می کند. این عایق های رطوبتی به شکل گارانتی شده به فروش می رسند و در اقلیم های گوناگونی نیز به کار گرفته می شوند.

برای تهیه محصولات درجه یک، می توانید به واحد فروش این وب سایت اینترنتی تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه، سریع کالای مورد نظر شما را فراهم می کنند.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید