مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

توزیع ایزوگام چالوس در سراسر کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایزوگام چالوس برای چه ساختمان هایی مناسب است؟قیمت خرید ایزوگام چالوس در بازار گیلان

توزیع ایزوگام چالوس در سراسر کشور با بالاترین کیفیت ممکن انجام می ‌شود. ایزوگام امروزه به یکی از ضروری ترین و اصلی ترین وسایل مورد نیاز برای هر خانه تبدیل شده است و روی پشت بام هر خانه قرار می ‌گیرد. وظیفه اصلی ایزوگام، جلوگیری از آسیب دیدن سقف خانه ها در مقابل عوامل محیطی مثل بارش های سنگین و تگرگ های مهیب می باشد و به طول عمر ساختمان کمک شایانی می کند.

توزیع ایزوگام چالوس در سراسر کشور

ایزوگام چالوس برای چه ساختمان هایی مناسب است؟

ایزوگام چالوس برای چه ساختمان هایی مناسب است؟ ایزوگام چالوس برای ساختمان هایی مناسب است که در مناطق ابری و سرد، با بارش های شدید قرار دارند و در آن مناطق سقف خانه ها در معرض بارش مداوم برف و باران می باشد.

البته پیشنهاد می ‌شود که این ایزوگام، برای خانه هایی که از سقف شیروانی برخوردار هستند نصب نشود. چون ممکن است که بازدهی مطلوب را برای آنها ایجاد نکند. پس معمولاً در سقف هایی از ایزوگام چالوس استفاده می‌ نمایند که سطح آنها یکسان و هموار بوده است.

نم و رطوبتی که از فضای بیرون خانه و دیوارها و پشت بام به داخل خانه نفوذ می کند، طبیعتاً باعث عدم استحکام و پایین آمدن عمر و ایمنی ساختمان می شود. پس اگر ایمنی ساختمان تان برایتان مهم است حتماً باید از ایزوگام درجه یک استفاده نمایید تا عمر خانه خود را تا چندین برابر افزایش دهید.

قیمت خرید ایزوگام چالوس در بازار گیلان

قیمت خرید ایزوگام چالوس در بازار گیلان قیمت خرید ایزوگام چالوس با توجه به عوامل متعددی در بازار گیلان تعیین می شود. طبیعتا می دانید که ابعاد سقف خانه ها با یکدیگر یکسان نیست و حجم ایزوگام مصرف شده قطعاً از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

لازم به ذکر می باشد که بعضی از خانه ها از پیش ایزوگام شده‌اند و در واقع نقش ایزوگام چالوس در این حالت به عنوان یک ترمیم کننده است.

ولی در حالتی که سقف خانه ایزوگام نداشته باشد و اولین ایزوگام نصب شده به چالوس تعلق بگیرد، طبیعتا قیمت آن کمی بیشتر محاسبه خواهد شد.

همچنین در مناطق شمال کشور، به دلیل اینکه بارش های سنگین برف و باران را در اکثر اوقات سال شاهد هستیم، باید از ایزوگامی با ضخامت بیشتر در جهت پوشاندن سقف ساختمان ها استفاده شود.

بی شک این امر خود قیمت نهایی ایزوگام را بیشتر خواهد کرد. در هر حالت توصیه می‌شود که ملاک اولتان را برای خرید ایزوگام ،کیفیت آن قرار دهید تا به ایمنی ساختمان خود خدمت کنید و ملاک قیمت را در اولویت های بعدی خود بگذارید.

البته ایزوگام چالوس به دلیل تولید داخل بودن از قیمت بهتری نسبت به انواع خارجی برخوردار است و برای شما صرفه اقتصادی خوبی ایجاد خواهد کرد.

مهندس ابوالفضل حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید