مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

تولید کننده ایزوگام ارومیه با کیفیت در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

تقاوت ایزوگام ارومیه با ایزوگام اصفهانصادرات ایزوگام ارومیه به عراق

برای جلوگیری از نفوذ آب به قسمت های مختلف بناها از عایق های رطوبتی استفاده می شود. این عایق در ایران با نام ایزوگام شناخته می شوند. ایزوگام ها دارای انواع مختلف بوده که هر کدام با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه  مورد استفاده قرار می گیرند. تولید کننده ایزوگام ارومیه این محصول را با کیفیت عالی در کشور تولید می کند. تفاوت ایزوگام ارومیه با ایزوگام اصفهان در چه چیزی است؟ و چگونه می توان ایزوگام ارومیه را خریداری کنید؟

تولید کننده ایزوگام ارومیه با کیفیت در کشور

تقاوت ایزوگام ارومیه با ایزوگام اصفهان

تقاوت ایزوگام ارومیه با ایزوگام اصفهان

پس از ساخت بنای های مسکونی عایق بندی آن نسبت به نفوذ آب باران و رطوبت یکی از مهمترین عوامل برای جلوگیری از استهلاک و فرسودگی زود هنگام ساختمان می باشد. نفوذ آب در مصالح ساختمانی به تدریج باعث از بین رفتن بافت آنها شده و مالک ساختمان را مجبور به عملیات نوسازی می نماید.

کارخانجات تولید کننده ایزوگام در شهر های مختلف ایران بیشتر بر اساس نیاز و شرایط جغرافیایی منطقه خود اقدام به تولید این محصول می نمایند.

ایزوگام های ساخته شده در ایران از سه نوع تک لایه، دو لایه و سه لایه می باشند. تفاوت این ایزوگام ها به نوع محیطی که در آن به کار برده می شوند بستگی دارد؛ به عنوان مثال ایزوگام های سه لایه مختص مناطق سردسیر هستند و ایزوگام های تک لایه یا دو لایه مختص مناطق گرمسیری و معتدل می باشند.

با توجه به این که ارومیه جزو مناطق سردسیر ایران می باشد و علاوه بر خود شهرستان اقدام به تولید این محصول برای شهرهای شمالی تر همچون ماکو که یکی از مناطق بسیار سردسیر است می نماید بنابراین ایزوگام ارومیه بیشتر از نوع ایزوگام سه لایه می باشد.  

اما با توجه به این که اصفهان در منطق گرمسیری ایران واقع شده است، ایزوگام اصفهان به علت شرایط گرمسیری این منطقه بیشتر از نوع تک لایه و دو لایه است.

قابل ذکر است که ایزوگام های ارومیه از لایه های پلی استر بیشتری نسبت به ایزوگام اصفهان برخوردار است و نسبت به سرما مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.

صادرات ایزوگام ارومیه به عراق

صادرات ایزوگام ارومیه به عراق با توجه به اینکه ارومیه از نظر جغرافیایی نزدیک کشور عراق می باشد و شرایط آب و هوای شمال عراق با ارومیه شباهت زیادی دارد بنابراین ایزوگام تولیدی در ارومیه می تواند بسیار مناسب برای مناطق شمالی عراق نیز باشد و این مساله دقیقا هم راستا با اهداف تولیدی ایزوگام ارومیه در مورد نوع ایزوگام تولیدی است.

صادرات ایزوگام ارومیه به عراق به میزان بسیار بالای انجام می گیرد. بیشترین مصرف ایزوگام در شهرهای شمالی عراق که مناطق کوهستانی و سردسیر هستند می باشد.

نزدیکی ارومیه به عراق و به خصوص شهرهای شمالی آن باعث شده هزینه حمل و نقل ایزوگام ارومیه زیاد نبوده و در نتیجه این محصول با قیمت مناسب تری در اختیار مصرف کننده نهایی قرار بگیرد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید