مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

صادرات انواع ایزوگام قم به کشور های همسایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

دسته بندی ایزوگام قم بر اساس کیفیتراهنمای خرید ایزوگام قم

در میان عایق های رطوبتی مختلف، ایزوگام های تولید شده در ایران، پرمصرف ترین ها به شمار می روند. از طرفی، شاهد این هستیم که صادرات انواع ایزوگام قم به کشورهای همسایه نیز صورت می گیرد. بازرگانان، محصولات این برند را با کیفیت مناسب، استانداردهای جهانی و همینطور تنوع بالای رنگ و نوع، صادر می نمایند. 

صادرات انواع ایزوگام قم به کشور های همسایه

دسته بندی ایزوگام قم بر اساس کیفیت

دسته بندی ایزوگام قم بر اساس کیفیتبرای دسته بندی ایزوگام قم بر اساس کیفیت، باید بگوییم که محصولات این شرکت، انواع مختلفی دارند که می شود به نوع فویل دارد، بدون فویل، یک یا دو لایه اشاره کرد. هر یک از این کالاها، بر اساس میزان قیر، وزن، مقاومت در برابر برودت و گرما، دسته بندی می شویم. 

باید گفت، مواردی که اشاره کردیم، از جمله ویژگی های یک ایزوگام خوب نیز می باشد. در هر صورت، از این عایق رطوبتی امروزه می توان در مکان های مختلفی استفاده نمود که برخی از آنان را نام می بریم: 

  • استخر، جکوزی و سونا 
  • آشپزخانه 
  • سرویس های بهداشتی 
  • پشت بام 
  • ستون های مختلف 
  • و کارخانه جات صنعتی گوناگون 

گفتنی است که ایزوگام ها در عرض و ابعاد گوناگونی به شکل رولی ارائه می گردند. حتی نوع رنگ و طرح دار آن نیز وجود دارد. این نوع از محصول را به شکل حرارتی نصب می کنند و حتماً جهت اجرا، نیاز به افراد متخصص دارد تا به خوبی این کار صورت گیرد. 

عایق های رطوبتی نقش به سزایی در سالم ماندن سازه های گوناگونی دارند. آنان از رسوخ هر گونه رطوبت و آب به درون ستون ها جلوگیری کرده و بنابراین، مانع فروپاشی ساختمان با گذشت زمان می شوند. 

راهنمای خرید ایزوگام قم

راهنمای خرید ایزوگام قماگر از جمله کسانی هستید که می خواهید، خرید ایزوگام قم را انجام دهید، باید این محصول را از فروشنده اصلی تهیه کنید. از سوی دیگر، در کل این نوع از عایق رطوبتی، ویژگی های خاص خود را دارد که نیاز است به نکاتی در حین تهیه دقت داشته باشید. به نحوی این موضوعات راهنمای خرید به شمار می روند. 

به نشان و استانداردهای ایزوگام توجه کنید. نوع مرغوب، دارای ضخامت و وزن خاصی است. برای نمونه، ایزوگام فویلدار دو لایه را در نظر بگیرید! این محصول باید ضخامت آن 4 میلیمتر و وزنی کمتر از  40 کیلوگرم نداشته باشد. 

از سویی، رنگ یک محصول خوب، تیره نیست. و در همین حال، روغنی دار به نظر نمی رسد. قیری که در آن استفاده می شود پلیمری بوده و ناخالصی ندارد. قدرت چسبندگی چنین عایق هایی بسیار بالا است. خوب است بدانید که سازندگان، عموماً با پیروی از استانداردهای BPP و BOF ایزوگام ها را می سازند.  

مهندس ابوالفضل حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید