مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

صادرات ایزوگام دو لایه ساده به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

صفر تا صد ایزوگام سادهفروش بی واسطه بهترین ایزوگام دولایه ساده

چکه کردن آب در فصل زمستان یک مشکل رایج در ساختمان ها می باشد که از گذشته تا به امروز تدابیر بسیاری را برای رفع آن اندیشیده شده است. از  این موارد می توان به کاربرد ایزوگام دو لایه ساده اشاره کرد که در نمونه های مختلف در دسترس قرار می گیرد. صادرات ایزوگام به ترکیه به طور عمده انجام می شود که تولید کننده را به سوددهی حداکثری می رساند.

صادرات ایزوگام دو لایه ساده به ترکیه

صفر تا صد ایزوگام ساده

صفر تا صد ایزوگام ساده ایزوگام در کشور ما کارخانه های تولیدی بسیاری را به خود اختصاص داده که با این وجود می توان آنها را در انواع و اقسام مختلفی خریداری کرد. این محصولات از نظر عوامل متعددی با همدیگر فرق دارند که برخی ساده، طرح دار، رنگی و … هستند.

در این قسمت می خواهیم در مورد ایزوگام ساده بگوییم که از نظر کارایی در سطح عالی قرار دارد. ایزوگام ساده را ایزوگام بدون روکش نیز می نامند که اغلب با ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر و ابعاد 1*10 متر آماده فروش می شوند.

این محصولات فویل ندارند و تنها یک لایه قیر هستند که به وسیله حرارت به سطح مورد نظر می چسبند. ایزوگام ساده وزن سبکی دارد و بار اضافی را ایجاد نمی کند.

ایزوگام ساده در رول هایی آماده می شوند که با وزن مشخص شده ای ارائه می گردند و افراد خبره در این زمینه به خوبی ایزوگام های مرغوب را می شناسند. ایزوگام های ساده از نظر تعداد لایه با هم فرق دارند که در نمونه های تک لایه و دو لایه می توان آنها را خریداری کرد.

بهترین ایزوگام ایزوگامی است که هیچ گونه درز و شکافی نداشته باشد و هیچ گونه رطوبتی را از خود عبور ندهد. 

فروش بی واسطه بهترین ایزوگام دولایه ساده

فروش بی واسطه بهترین ایزوگام دولایه ساده ایزوگام هات را در قسمت قبل از نظر تعداد لایه دسته بندی کردیم که نمونه بارز ایزوگام دولایه ساده می باشد که در کارخانه های ایرانی به طور عمده آماده می شود. محصولات مورد نظر از حیث کارایی در سطح عالی قرار دارد که زمینه را برای تولیدات عمده فراهم می آورد.

فروش ایزوگام در کشور ما به طور عمده انجام می شود که در این زمینه با راهکار های مختلفی مواجه هستیم. از این موارد می توان به فروش بدون واسطه اشاره کرد که در بین خریدار و تولید کننده انجام می شود.

فروش اینترنتی را نیز می توان فروش بدون واسطه معرفی کرد که با حذف واسطه ها قیمت محصولات به نصف کاهش می یابد و مشتریان در پرداخت هزینه های خود صرفه جویی می کنند که با این تفاسیر روز به روز بر میزان تقاضای خریداران افزوده می شود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید