مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

صادرات ایزوگام مایع به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

از ایزوگام مایع چه می دانید؟مرکز پخش ایزوگام مایع دلیجان ایران

صادرات ایزوگام به ترکیه به صورت مایع  چگونه و از چه راهی صورت میگیرد و این صادرات چه استفادهای برای کشور ایران دارد؟

صادرات ایزوگام مایع به ترکیه

از ایزوگام مایع چه می دانید؟

از ایزوگام مایع چه می دانید؟ صادرات ایزوگام به ترکیه، بهترین راهی است که دارای سود  می‌باشد. یکی از راه هایی که باعث درآمد زایی می شود همین راه است، که کشور ایران از آن بهره می برد و همچنین باعث می شود شرکت های بزرگ تولید انواع عایق های رطوبتی به کار خود ادامه داده و سرپا باشند پخش ایزوگام دلیجان بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام را بعد از سفارش مشتری بسته بندی کرده و اقدام به پخش می کند ایزوگام به عنوان صادرات مهم کشور ما انجام می شود طبق شرایط ویژه پلمپ گمرکی شده و فرستاده می شود آب و هوای ترکیه سرد و بارانی می باشد بنابر دانستن همین مسئله باید بسته بندی ها بسیار دقیق انجام شود صادرات مجوز به ترکیه دارای مجوز بین المللی است یکی از راه هایی که برای کشور مقابل با صرفه تر به حساب می آید بسته‌بندی این نوع ایزوگام از جلوی کارخانه و بارگیری آن می باشد. این نوع ایزوگام به خاطر کیفیت بالا و دقت فراوانی که زیر نظر متخصصین ما صورت می‌گیرد، در بسیاری از کشورها طرفدار زیادی دارد و همچنین نسبت به ایزوگام کشورهای دیگر با بصرفه و قیمت مناسب است. ایزوگام مایع به عنوان عایق رطوبتی جدید عمل می کند که پایه قیر امولسیونی درست شده.

مرکز پخش ایزوگام مایع دلیجان ایران

مرکز پخش ایزوگام مایع دلیجان ایران مرکز پخش ایزوگام مایع دلیجان ایران در نظر دارد بهترین و باکیفیت ترین مایع ایزوگام را طبق سفارش مشتریان آماده کرده و بسته بندی نموده وارد بازار نموده یا صادر نمایند این نوع ایزوگام مایع نواحی مرطوب و خیس را عایق کاری می‌کند و همچنین عایق های رطوبتی قدیمی را ترمیم میکند و همچنین برای کلیه سطوح پوشش حفاظتی میسازد و آسفالت را درزگیری میکند و غیره. این نوع مایع که زیر نظر افراد خبره و با اطلاع آماده شده است در دنیا همتا ندارد چرا که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت عالی است با قیمت های مناسب در دسترس همه مردم قرار می‌گیرد. صادرات ایزوگام توانسته است برای ایران استفاده های زیادی داشته باشد و همان طوری که برای دیگر کشورها مفید بوده است برای ما نیز مفید بوده است و از این راه ایران سود سرشاری به دست می آورد. فعلاً صادرات ما به ترکیه انجام می‌گیرد. البته چون آب و هوای ترکیه سرد است و بارانی با بسته بندی های مناسب و دقیق این کار انجام می‌شود، اما در آینده به کشورهای دیگری نیز صادرات مایع ایزوگام خواهیم داشت.

مهندس ابوالفضل حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید