مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

فروش ایزوگام دلیجان به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع ایزوگام از نظر کیفیتایزوگام با کیفیت دلیجان متری چند است؟

برای این که ایزوگام دلیجان استاندارد در طول سال به حد بالایی فروخته شود باید از قیمت های کارخانه ای، برای توزیع آن استفاده گردد. این اقدام سبب شده تا هزینه های حقیقی در تجارت ها مد نظر قرار بگیرند و دیگری نیازی به پرداخت هزینه هایی سنگین، برای دسترسی کامل به اجناسی عمده نباشد. 

فروش ایزوگام دلیجان به قیمت کارخانه

انواع ایزوگام از نظر کیفیت

انواع ایزوگام از نظر کیفیت انواع ایزوگام با کیفیت را در چند دسته تقسیم بندی می کنند که مبنای اصلی برای تفکیک آن ها، دقت در مرغوبیت های نهایی شان است. این دسته ها با این عناوین شرح داده می شوند :

  • پلیمری : این مدل درصد بالایی قیر را در بستر خود دارند و معمولا این درجه، بین ۶۰ تا ۷۰ درصد می باشد. از این جهت که کیفیت آن ها بالا رود از قیر هایی با خلوص بیشتر استفاده می کنند. از دیگر مواردی که باعث ویژه شدن استاندارد این اجناس شده به کار بردن لایه های آلومینیومی، پوشال پلاستیکی و تالک در بین ذرات آن ها است. به این صورت است که شیره ایزوگام به نسبت مناسبی ایجاد می شود تا لایه های ضخیم تری از آن ها شکل بگیرند.
  • دمیده : تولیدات مربوطه از نظر سطح کیفی در رده دوم جای می گیرند چون در داخل نفت کوره ای حرارت داده می شوند. با کیفیت سنجی آن ها متوجه می شوید که نسبت به نمونه های پلیمری از استاندارد پایین تری برخوردار می باشند. همین عامل سبب شده تا برای پشت بام ها از آن ها استفاده گردد.
  • یک لایه و دو لایه : تک لایه ها هم ظرافت زیادی دارند و هم این که انعطاف آن ها بی نظیر می باشد. دو لایه ها پلی استر های ضخیم تری را به خود نسبت داده که به همین دلیل، مستحکم تر به حساب می آیند. از این رو اخرین رتبه کیفی را مخصوص خود کرده اند.

ایزوگام با کیفیت دلیجان متری چند است؟

ایزوگام با کیفیت دلیجان متری چند است؟ ایزوگام باکیفیت دلیجان در قالب متری قیمت گذاری می شود و هر روز جدید بسته به این که، چه مقدار هزینه های تولید آن بالا رفته است نرخ های نوین و به صرفه تری را به خود می گیرد.

از طرفی چون این مدل ها مرغوبیتی بالا را دارند از نرخ های متری بالایی هم بهره مند هستند. در واقع به این سادگی نمی توان از ارقام دقیق آن ها اطلاع یافت بلکه نیازی به، همکاری بیشتر با متخصصان دارد.

البته در بازار های جهانی خرید و فروش در این رابطه باید با درج مبلغی ارزان انجام گیرد تا هر متراژ معینی از این اجناس، با هزینه های معینی در اختیار قرار بگیرند.

مهندس ابوالفضل حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید