مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

فروش ایزوگام سفید بام در طرح های مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش طرح های مختلف ایزوگام سفید بام در کشورخرید ایزوگام سفید بام به قیمت روز بازار در کشورلیست قیمت فروش ایزوگام سفید بام در ایرانتهیه ارزان ترین ایزوگام سفید بام در کشور

ایزوگام سفید بام یکی از بهترین و اثربخش ترین ایزوگام ها به جهت مقابله با مشکلات ناشی از نم، رطوبت و مشکلات مشابه آن به شمار می رود. با عرضه این محصولات که از نسل جدید ایزوگام ها محسوب می شوند و هم چنین اجرای آن ها در سطوح مختلفی همچون بام، دیگر اثری از هیچ نوع نم نخواهد بود. ضمن اینکه باید گفت با عرضه بیش از پیش محصول فوق، اکنون فروش ایزوگام سفید بام در طرح های مختلف توسط مراکز مجاز فروش به سرعت در حال انجام است.

فروش ایزوگام سفید بام در طرح های مختلف

فروش طرح های مختلف ایزوگام سفید بام در کشور

فروش طرح های مختلف ایزوگام سفید بام در کشورایزوگام سفید بام را می توان یکی از بهترین ایزوگام های جدید و مدرن معرفی نمود که به جای ایزوگام های قدیمی روی کار آمده و اکنون سهم عمده ای را از آن خود ساخته است.
این نوع ایزوگام ها با وجود ساختار مهندسی شده و مواد اولیه مرغوبی که در تولیدشان به کار رفته، توانسته اند به عنوان بهترین و مقاوم ترین عایق رطوبتی شناخته شوند.

لذا با وجود نیاز به این نوع عایق ها در محیط های مرطوب و در معرض تهدید، فروش ایزوگام سفید بام در طرح های مختلف و با شرایط ویژه در کشور آغاز شده است. بنا براین با دریافت این نوع ایزوگام ها از مراکز فروش مذکور خواهید توانست از این مزیت ها برخوردار شوید:

  • ایزوگام هایی با قیمت بسیار به صرفه و اقتصادی
  • قابلیت اجرای سریع و راحت
  • چسبندگی فوق العاده

خرید ایزوگام سفید بام به قیمت روز بازار در کشور

خرید ایزوگام سفید بام به قیمت روز بازار در کشورایزوگام سفید بام که کارکرد موثر و مفید خود را به خوبی به اثبات رسانده است، مورد تقاضا از سوی خریداران بسیاری واقع شده و با این وجود شاهد گسترش آن در حیطه فروش و هم چنین مصرف می باشیم.

اگر شما نیز متقاضی خرید این نوع ایزوگام هستید، یا می توانید به مراکز متعددی که در سر راهتان ظاهر شده و این محصول را به قیمت روز بازار ارائه می سازند مراجعه کنید و یا این که به طور مستقیم به شرکت های تولید کننده ایزوگام سفید مراجعه کرده و بدین ترتیب سفارشاتتان را به صورت مستقیم و با قیمتی عالی به ثبت برسانید.

لیست قیمت فروش ایزوگام سفید بام در ایران

لیست قیمت فروش ایزوگام سفید بام در ایراندر مراکز فروش ایزوگام، به هنگام خرید با گزینه های بسیاری رو به رو خواهید شد که تحت این عنوان ها به فروش می رسند:

  1. ایزوگام سفید بام
  2. ایزوگام قیرگونی اسفالت

هر یک از ایزوگام های مذکور از مواد اساسی کار مهندسان به شمار رفته که ایزوگام سفید بام جهت درزگیری پشت بام و پوشاندن کامل سطوح آن کاربردی واقع می شود و ایزوگام قیرگونی نیز به جهت بهبود کیفیت اسفالت مورد استفاده واقع می شود. در هر حال با مراجعه به مراکز فروش با وجود تنوع برخاسته از هر یک از این ایزوگام ها؛ شاهد لیست قیمت متفاوتی از آن ها نیز خواهید بود.

تهیه ارزان ترین ایزوگام سفید بام در کشور

تهیه ارزان ترین ایزوگام سفید بام در کشوریکی از شرکت هایی که توانسته خدمات مفید و گسترده ای را در زمینه تهیه ارزان ترین ایزوگام به مشتریان عرضه سازد، شرکت ایزوگام سپید بام دلیجان می باشد که برای مشتریانی که مستقیماٌ به آن جهت ثبت سفارشات عمده مراجعه می کنند، شرایط ویژه ای را برای فروش در نظر گرفته است.
به علاوه شما مشتریان گرامی توسط این شرکت؛ می توانید از عایق هایی بدین شرح نیز بهره مند شوید:

  • بهترین عایق حرارتی پشت بام
  • بهترین عایق رطوبتی ایزوگام

گفتنی است که قیمت عایق رطوبتی ایزوگام و هم چنین عایق حرارتی با تخفیفات قابل ملاحظه ای به شما ارائه خواهند شد.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید