مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

قیمت ایزوگام دلیجان صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایزوگام استاندارد صادراتی چگونه تولید می شود؟فروش عمده ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام نوعی پوشش برای انوع پشت بام ها می باشد تا سقف از نفوذ آب و باران در امان بماند و خراب نشود. یکی از بهترین نمونه ها ایزوگام دلیجان می باشد که مقاومت بالایی در برابر حرارت و سرما دارد. قیمت ایزوگام دلیجان صادراتی با توجه به معیار های انجام انجام می گیرد که یک کار کارشناسی است و با توجه به نوع کیفیت و مواد اولیه ای که دارد قیمت گذاری می گرد.

قیمت ایزوگام دلیجان صادراتی

ایزوگام استاندارد صادراتی چگونه تولید می شود؟

ایزوگام استاندارد صادراتی چگونه تولید می شود؟ در مورد ایزوگام چه می دانید؟ ایزوگام صادراتی استاندارد چگونه تولید می شود؟ این ایزوگام ها به دو دسته یک لایه و دو لایه تقسیم می شود  تمام فرایند کار طبق اصول و با کمک انواع دستگاه های استاندارد صورت می پذیرد که افراد خبره در این کار فعالیت بالایی دارند. از اصلی ترین مواد ایزوگام می توانیم به این موارد اشاره نماییم:

  • قیر
  • لایه پلی استر
  • مواد پلایمری 
  • ورقه آلومینیومی 
  • تیشو

این مواد طبق اصول و مرحله ای به یکدیگر متصل و چسبیده می شوند تا مقاومت آن دو برابر شود اول از همه مواد پلی استر و تیشو را وارد تشتک  غیر می کنند تا کاملا به خورد هم روند و بعد از این مرحله ورقه های آلومینیومی به این مواد چسبیده می شوند و وارد حوضچه آب می شود تا کاملا سرد شود.

بعد از تمامی این مراحل یک لایه پلاستیک به این مواد اضافه می گردد که در مقاومت این کالا نقش اساسی را ایفا می کند که بعد از طی این مراحل مواد وارد آسانسور رفته و با فن های مخصوص سرد شروع به سرد کردن ایزوگام می کند. در مرحله نهایی این محصول را تماما رول کرده و در متراژهای ده متری برش داده و به دور یک استوانه یک متری می پیچند و برای فروش عمده ایزوگام راهی میدان خرید می شوند.

فروش عمده ایزوگام صادراتی دلیجان

فروش عمده ایزوگام صادراتی دلیجان این محصول به دلیل کیفیت بالایی که دارد بازار فروش بسیار بالایی دارد و فروش آن به صورت عمده می باشد که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای همسایه نیز مشتریان زیادی دارد و صادرات آن با حجم بالا انجام می پذیرد. صادرات ایزوگام با این برند معتبر باعث به وجود آمدن تولیدات با حجم بالا و ارز آوری خیلی زیاد برای کشور شده است.

قیمت ایزوگام صادراتی بستگی به عوامل زیادی دارد که این آیتم ها با توجه به قیمت روز مواد مورد استفاده قرار گرفته در این ایزوگام بستگی دارد و همچنین به تقاضای بازار و یا به قیمت ارز بستگی دارد و اگر جنس اولیه ساخت این جنس ها مواد وارداتی باشند قیمت ارز کشور وارد کننده نیز تاثیر گذار برای این امر است.

مهندس ابوالفضل حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید