مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

قیمت ایزوگام مایع و نصابان آن در سراسر کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

نصابان ایزوگام مایع در سراسر کشورلیست قیمت فروش ایزوگام مایع در ایرانایزوگام مایع چیست؟راهنمای استفاده از ایزوگام مایع

امروزه به جای نصب ایزوگام جامد از ایزوگام مایع استفاده می نمایند، طرفداران ایزوگام مایع خیلی بیشتر می باشند. این ایزوگام به دوصورت بی رنگ و با رنگ تولید می گردند از لحاظ جنسی آن چنان فرقی با یکدیگر ندارند ولی ایزوگام بی رنگ یک ماده شیمیایی را ندارد. این ایزوگام از مواد معدنی و شیمیایی بر پایه آب تشکیل می شود، ایزوگام یا عایق مایع بر روی سیمان نصب می شود. این ایزوگام دارای ویژگی های خاصی می باشد که شامل (تنوع رنگ، جنس، انعطاف پذیری، کاربرد آسان، مقاوم در برابر اشعه فرا بنفش، پوشش یکپارچه بدون درز، مقاوم در دما و متناسب با آب و هوای جوی)می باشد. قیمت ایزوگام مایع نسبت به جامد متناسب تر می باشد. 

قیمت ایزوگام مایع و نصابان آن در سراسر کشور

نصابان ایزوگام مایع در سراسر کشور

نصابان ایزوگام مایع در سراسر کشورنصابان ایزوگام مایع در سرار کشور کار های مشتریان را می پذیرند و خیلی با کیفیت تحویل مشتری می دهند، مهم ترین مسئله زیرسازی ایزوگام می باشد. زیر کار ایزوگام باید خیلی مقاوم و محکم باشد تا بتواند سالیان سال از ایزوگام در پشت بام ها نگهداری بکند. قیمت نصب ایزوگام مایع نیز یکی از معایب این ایزوگام می باشد زیرا هزینه نصب آن بسیار گزاف می باشد. 

لیست قیمت فروش ایزوگام مایع در ایران

لیست قیمت فروش ایزوگام مایع در ایرانلیست قیمت فروش ایزوگام مایع را می توان در سایت ها به صورت دسته بندی مشاهده نمود، قیمت ایزوگام را بر اساس کیفیت آن مشخص می نمایند. ایزوگام مایع کیفیت مناسب تری نسبت به ایزوگام جامد دارد.

بهترین زمان برای ایزوگام پشت بام فصل تابستان می باشد و باید زمانی که زمین پشت بام داغ بود اقدام به این کار کرد. 

ایزوگام مایع چیست؟

ایزوگام مایع چیست؟ایزوگام مایع از مواد معدنی و شیمیایی تولیده شده و بر پایه آب می باشد و دارای رنگ های متفاوت و متنوعی می باشد، این ایزوگام های مایع ضد آب می باشد و آب را به خود جذب نمی نمایند. ایزوگام مایع برای عایق کاری بام، پشت بام، بالکن مناسب می باشد. 

یکی از معایب این ایزوگام هزینه زیاد نصب آن می باشد. 

راهنمای استفاده از ایزوگام مایع

راهنمای استفاده از ایزوگام مایعبرای استفاده از ایزوگام مایع باید مراحلی را گذراند تا بتوان کار تمیزی را به دست مشتری تحویل داد، پرایمر ایزوگام از مهم ترین وسایل نصب آن می باشد. قیمت پرایمر ایزوگام مقداری گران می باشد ولی اگر مشتری بتواند از پس هزینه های نصب ایزوگام مایع بر بیاید تا سالیان سال از خانه خود در مقابل رطوبت نگداری کرده است.

این ایزوگام در دمای 40تا130 فارنهایت قابل استفاده می باشد، معمولا ضد جلبک و قارچ می باشد. بیش ترین نصب آن در شمال کشور می باشد چون میزان بارندگی و رطوبت در این بخش از کشور زیاد می باشد. 

مهندس ابوالفضل حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید