مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

قیمت ایزوگام مشعل بام ارومیه و تفاوت های آن با سایر انواع آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت های ایزوگام مشعل بام ارومیه با سایر انواع آن در چیست؟قیمت فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه در سراسر ایرانبازار بزرگ فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه در کشورصادرات ایزوگام مشعل بام ارومیه

قیمت ایزوگام مشعل بام ارومیه و تفاوت های آن با سایر انواع آن از مهم ترین مطالب ما در ادامه هستند. ایزوگام انواع مختلفی دارند که از آنها معمولا برای عایق کردن مکان های مشخصی از ساختمان استفاده می شود. ایزوگام دارای رنگ و ابعاد متفاوت است که در پشت بام، سرویس بهداشتی و استخر به کار گرفته می شود. در ادامه تفاوت ها و قیمت و نحوه فروش و خرید ایزوگام مشعل بام ارومیه را برای شما آورده ایم.

قیمت ایزوگام مشعل بام ارومیه و تفاوت های آن با سایر انواع آن

تفاوت های ایزوگام مشعل بام ارومیه با سایر انواع آن در چیست؟

تفاوت های ایزوگام مشعل بام ارومیه با سایر انواع آن در چیست؟ایزوگام مشعل بام ارومیه از تنوع بالایی برخوردار است که از هر کدام در جای مخصوصی استفاده می شود. تفاوت این ایزوگام با محصولات مشابه در ابعاد و رنگ آن است. برای پشت بام معمولا از رنگ مشکی استفاده می شود. همچنین مواد اولیه به کار برده شده در آنها متفاوت است. معمولا روکش همگی ایزوگام ها از جنس آلومینیوم می باشد. تعداد لایه ها در ایزوگام ها متفاوت هستند که در نوع کارایی آنها تاثیر به سزایی دارد.

قیمت فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه در سراسر ایران

قیمت فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه در سراسر ایرانایزوگام مشعل بام ارومیه در سراسر ایران قیمت های متنوعی را به خود اختصاص می دهد. این قیمت ها بر اساس کیفیت، ضمانت، نام برند، نوع مواد اولیه و … مشخص می شود که از تولیدکنندگان می توان آن را دریافت نمود. قیمت فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه در سراسر ایران بسته به نوع خرید آن نیز دارد. اگر به صورت عمده آن را خریداری کرد می توان هزینه ها را کاهش داد. لیست قیمت فروش این ایزوگام اطلاعاتی دارد که نموه هایی از آن را در زیر آورده ایم:

  • قیمت ایزوگام ارومیه
  • قیمت روز ایزوگام بدون نصب
  • قیمت ایزوگام تبریز

بازار بزرگ فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه در کشور

بازار بزرگ فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه در کشوربازار بزرگ فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه در کشور در بسیاری از استان به صورت فعال این محصول را به فروش می رسانند. ایزوگام در تهران از جایگاه ویژه ای برخوردار است و روزانه به میزان بالا در بازار این شهر به فروش ایزوگام مشعل بام ارومیه پرداخته می شود. در این بازار می توان ایزوگام ارزان را حریداری نمود. فروشندگان در این بازار، محصولات را به صورت مستقیم و غیرمستقیم به مشتریان عرضه می کنند.

صادرات ایزوگام مشعل بام ارومیه

صادرات ایزوگام مشعل بام ارومیهایزوگام مشعل بام ارومیه با توجه به کیفیت بالایی که جهت مصرف دارد، به دیگر کشورها از جمله کشورهای همسایه صادرات می شود. این ایزوگام در بسته بندی های ویژه توسط تولیدکنندگان از راه های مختلفی مانند دریا به کشورهای دیگر صادر می شود که مزایای زیادی برای تولید کنندگان دارد. همچنین اقتصاد کشور با صادرات ایزوگام مشعل بام ارومیه بسیار رونق می بخشد و ارز زیادی همراه آن وارد کشور می شود.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید