مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

لیست قیمت روز ایزوگام دلیجان سال 99

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت ایزوگام دلیجان در سال 98قیمت ایزوگام شرق مشهد بدون نصبآخرین قیمت انواع ایزوگام تبریزلیست قیمت ایزوگام ارومیهبهترین ایزوگام در بازار کدام است؟بهترین ایزوگام ارزان شرق دلیجانقیمت ایزوگام اصفهانقیمت ایزوگام بدون فویلقیمت ایزوگام دلیجان پلیمری درجه یک با نصب در کرجمتراژ هر توپ ایزوگاملیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانهقیمت انواع ایزوگام شرق دلیجان در کارخانه
قیمت ایزوگام دلیجان در سال 99

ایزوگام دلیجان از ابتدا تا کنون همیشه جزو بهترین محصولات عایق رطوبتی در ایران بوده است و از همین رو خریداران قبل از اقدام به خرید می خواهند قیمت قیمت ایزوگام دلیجان و سایر شهر ها را بدانند.

اکنون که در سال 1399 قرار داریم یقینا قیمت ایزوگام دلیجان باید به نرخ سال 99 باشد تا به واقعیت نزدیک بوده و خریداران بتوانند به آن استناد کنند. از همین جهت لیست بروز شده قیمت ایزوگام دلیجان در سال 99 را برای شما قرار داده ایم تا مورد توجه و استفاده شما قرار گیرد.

نکته ای که قبل از هرچیز باید به آن اشاره کنیم این است که قیمت های درج شده در لیست آخرین قیمت فروش عمده کارخانه بوده و تقریبا تغییر چندانی به نسبت قبل از عید نکرده است. هرچند انتظار افزایش قیمت در هفته های آتی را داریم.

ایزوگام بام گستر 117 دلیجانفویلدار42 کیلویی3/7 میلیمتر16000 تومان
ایزوگام پیروزگستر 730فویلدار43 کیلویی3/7 میلیمتر16500 تومان
ایزوگام پیروزگستر صادراتیفویلدار48 کیلویی4 میلیمتر17800 تومان
ایزوگام بردین صادراتیساده42 کیلویی3/8 میلیمتر14300 تومان
ایزوگام بهارگستر ممتاز دلیجانفویلدار41 کیلویی3/5 میلیمتر14000 تومان
ایزوگام بردین دلیجان – سفارشیفویلدار50+ کیلویی5 میلیمتر 17500 تومان
ایزوگام ستاره طلایی دلیجانساده40 کیلویی3 میلیمتر12500 تومان
ایزوگام بان گستر دلیجانفویلدار41 کیلویی3/4 میلیمتر14300 تومان
ایزوگام سینا بام دلیجانفویلدار41 کیلویی3/7 میلیمتر15500 تومان
ایزوگام سراپوش دلیجانساده42 کیلویی4 میلیمتر16800 تومان

قیمت ایزوگام دلیجان در سال 98

قیمت ایزوگام دلیجان

اگر خاطرتان باشد قبلا درباره قیمت ایزوگام در سال 98 صحبت کرده بودیم و همانطور که همه فعالان این صنعت می دانند یکی از پر تلاطم ترین سالها از نظر نرخ ایزوگام در ایران بود و نوسانات زیادی را شاهد بویم که بخشی از آن حتی به تنش های بین المللی مربوط می شود.

به هر حال هرچه بود گذشت و قیمت ها در نیمه دوم سال آرام آرام کاهش پیدا کرد تا جایی که در دی و بهمن کمترین قیمت ایزوگام را شاهد بودیم. هرچند در اوایل اسفند ماه یک افزایش قیمت جزئی وجود داشت اما این ثبات قیمتی تا کنون که در بهار سال 99 قرار داریم حفظ شده است.

از همین رو به صورت مختصر به نرخ برخی ایزوگام های شهرهای مختلف کشور در سال گذشته می پردازیم تا خودتان با نرخ روز مقایسه کنید. هم چنین جهت اطلاع دقیق تر از قیمت ها همواره می توانید از طریق پل های ارتباطی ما با شما، در تماس باشید.

قیمت ایزوگام شرق مشهد بدون نصب

ایزوگام شرق مشهد با توجه به سابقه طولانی و البته درخشانی که دارد همیشه از فروش خوبی برخوردار بوده است و توانسته علاوه بر ایجاد دو کارخانه فعال در استان البرز و استان اصفهان؛ شبکه فروش خوبی را نیز در استان های بزرگ و پرمصرف کشور از جمله:

 • تهران
 • قم
 • مازندران
 • قزوین
 • همدان
 • کرمانشاه
 • یزد
 • خوزستان
 • فارس
 • مرکزی

و سایر نقاط و شهرهای دیگر ایجاد کرده و محصولات خود را به مصرف کنندگان عرضه کند. اما در کنار این برند بزرگ، شرکت های دیگری نیز حضور دارند که نام ایزوگام شرق را با همراه پیشوند و پسوند بر روی محصولات خود درج کرده اند و حتی برخی نیز از فروش خوبی برخوردارند که ما نرخ برخی از آنها را در لیست زیر آورده ایم.

ایزوگام شرق مشهد 673642 کیلوییقیمت بدون نصب 165000 تومان
ایزوگام صنعت بام شرق نوین40 کیلویی قیمت بدون نصب 135000 تومان
ایزوگام گلبام شرق گیتی40 کیلویی قیمت بدون نصب 142000 تومان
ایزوگام نقره ای شرق مشهد 41 کیلویی قیمت بدون نصب 150000 تومان
ایزوگام شرق بارثاوا مشهد45 کیلویی قیمت بدون نصب 145000 تومان

آخرین قیمت انواع ایزوگام تبریز

کارخانه جات ایزوگام تبریز نیز همانند سایر تولید کنندگان ایزوگام در کشور توانسته سهمی را از بازار فروش ایزوگام در کشور از آن خود کنند و در این بین رقابت بین برندهای صاحب نام بیش از سایرین است.

هم اکنون در استان آذربایجان شرقی بیش از ده کارخانه تولید ایزوگام وجود دارد که با نام ها مختلف و البته کیفیت های متفاوت محصولات خود را در بازار عرضه می کنند و همین باعث ایجاد بازار رقابتی در بین آنها شده است.

اما قیمت های ایزوگام تبریز بر خلاف تولیدات مشهد یا ارومیه اختلاف قیمت خیلی زیادی با هم دارند که در لیست زیر می توانید مشاهده نمائید.

ایزوگام آذرگام تبریز – پلیمری صادراتی42 کیلویی4 میلیمتر165000 تومان
ایزوگام ایزوتک تبریز – سفارشی42 کیلویی4 میلیمتر158000 تومان
ایزوگام حفاظ بام تبریز40 کیلویی3/5 میلیمتر143000 تومان
ایزوگام منتخب تبریز40 کیلویی3/2 میلیمتر120000 تومان
ایزوگام سهند عایق تبریز40 کیلویی3/5 میلیمتر127000 تومان
ایزوگام تبریز – فویلدار39 کیلویی3 میلیمتر10800 تومان

لیست قیمت ایزوگام ارومیه

همانطور که نام این دو استان زیبای کشورمان یعنی آذربایجان های شرقی و غربی با هم پیوند خورده است؛ در صنعت تولید ایزوگام هم این رفاقت – و البته رقابت – دیرینه وجود دارد و به واقع نمی شود از ایزوگام تبریز یا ایزوگام ارومیه نام برد و از دیگری یاد نکرد.

قیمت ایزوگام مشعل بام سینا

در واقع بیشترین تولید و فروش ایزوگام را در شمال غرب کشور، برندهای ارومیه دارند و به همین جهت لازم دیدیم که لیست قیمت ایزوگام ارومیه و برندهای معروف آن را برای تان در ادامه قرار دهیم.

ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه42 کیلوقیمت بدون اجرت نصب – هر متر 13500 تومان
ایزوگام بام گام عایق ارومیه42 کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر 13800 تومان
ایزوگام فراز بام گستر ارومیه41 کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر 13500 تومان
ایزوگام سپیدبام عایق ارومیه41 کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر 13400 تومان
ایزوگام مشعل بام سینا ارومیه42 کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر 13600 تومان
ایزوگام شهربام آذرنفیس ارومیه40 کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر 12700 تومان
ایزوگام عایق بام برتر ارومیه40 کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر 13000 تومان
ایزوگام سایه گستر بام خوی40 کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر 11500 تومان

اگر دقت کرده باشید سطح کیفی و به ویژه قیمتی ایزوگام های ارومیه به نسبت تبریز بسیار به هم نزدیکتر هستند و شاید همین یکی از عوامل موفقیت بیشتر در فروششان شده است.

بهترین ایزوگام در بازار کدام است؟

یکی از چالشی ترین بحث ها در صنعت ایزوگام همیشه این موضوع بوده است که بهترین ایزوگام کدام است؟ یا ایزوگام خوب چه ویژگی هایی دارد؟ سوالی که با یافتن پاسخ آن بسیاری از ابهامات در زمینه خرید و فروش و حتی نصب ایزوگام رفع خواهد شد.

به هر حال هر محصولی از نظر فنی یک سری مشخصات و استانداردهایی باید داشته باشد که ما در وهله اول معتبرترین مرجع تشخیص کیفیت ایزوگام را معیارهای اداره استاندارد ملی ایران می دانیم:

 1. ایزوگام استاندارد باید حتما دارای نشان استاندارد با کد رهگیری اختصاصی باشد.
 2. ایزوگام خوب حتما از قیر پالایشگاهی درجه یک (قیر 60/70) استفاده می کند.
 3. ایزوگام درجه یک حتما باید دارای حداقل 4 کیلوگرم وزن بر هر متر باشد.
 4. ایزوگام با کیفیت دارای حداقل ضخامت 3/5 میلیمتر باید باشد.
 5. در بافت ایزوگام مرغوب از الیاف پلی استر متراکم و تیشو درجه یک استفاده می شود.

شاید در اینجا این سوال برایتان پیش آمده باشد که برخی از این موارد گفته شده را بدون آزمایش و با مشاهده ظاهری تنها نمی توان مورد آزمایش قرار داد. بله اما ذکر این نکته ضروری است که راه هایی هم برای تست تشخیص ایزوگام خوب وجود دارد که ما یکی از آنها را در ویدئو بالا ذکر کردیم.

برای کسب اطلاع بیشتر از روش های تست ایزوگام می توانید به سایر ویدئوهای آموزشی شرکت ایزوگام مفید در کانال آپارات ما به این آدرس مراجعه کنید: https://www.aparat.com/mofidisogam

بهترین ایزوگام ارزان شرق دلیجان

در بین خریداران ایزوگام ایرانی، بخش قابل توجه ای از آنها به دنبال خرید ارزانترین ایزوگام هستند و حتی در مواردی به کیفیت هم چندان اهمیت نمی دهند. به همین دلیل بسیاری از کارخانه ها اقدام به تولید محصول ارزان قیمت کرده و گاها کیفیت را هم فدای قیمت می کنند.

خوشبختانه در برخی از شرکت ها همانند مجموعه کارخانه جات شرکت تولیدی بازرگانی ایزوگام مفید به دلیل تولید انبوه و مداوم و ایجاد فرمولاسیون اختصاصی ایزوگام ارزان را با حفظ کیفیت مناسب تولید و عرضه می کنند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده کردید هم اکنون ایزوگام شرق مشکین دلیجان را با کمترین قیمت ممکن می توانید تهیه کنید.

قیمت ایزوگام اصفهان

اگر خاطرتان باشد قبل تر گفته بودیم که استان اصفهان نیز یکی از تولیدکنندگان ایزوگام در کشور می باشد اما در حجم بسیار محدود.

یکی از کارخانه های معروف ایزوگام موجود در اصفهان، کارخانه ایزوگام شرق 6736 مشهد است که در شهرک صنعتی میمه اصفهان قرار داشته و باعث شده ایزوگام شرق اصفهان را در استان های همجوار تامین کند.

قیمت ایزوگام بدون فویل

از جمله تولیدات ایزوگام رایج در این صنعت، نوع بدون فویل آن است که به ایزوگام دولایه پودری یا ساده هم معروف است. این نوع ایزوگام که کاربردهای کمتری به نسبت نوع فویلدار دارد بیشتر در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • ایزوگام سرویس بهداشتی
 • ایزولاسیون آشپزخانه و سردخانه
 • عایق کاری دیوارهای داخلی یا خارجی (اگر بعداز آن نماکاری شود!)
 • ایزوگام پی ساختمان ها
 • ایزوگام بام ساختمان ها (در صورتی که بعداز آن موزاییک یا سرامیک شود!)
 • ایزولاسیون کانالهای انتقال آب
 • ایزوگام استخرها

قیمت ایزوگام دلیجان پلیمری درجه یک با نصب در کرج

هم اکنون خدمات نصب ایزوگام پلیمری بردین دلیجان در کرج با هزینه نصب متری 20هزار تومان قابل انجام است و شما جهت ثبت سفارش خرید و نصب ایزوگام می توانید با واحد فروش و نصب استان تهران و البرز تماس بگیرید.

متراژ هر توپ ایزوگام

ایزوگام ها در بسته بندی های ده متری و به صورت رولی تولید و عرضه می شوند که از اصطلاح توپ یا رول ایزوگام هم استفاده می کنند.

شاید بپرسید علت اینکه چرا توپ های ده متری استفاده می شود و از متراژ های کمتر یا بیشتر استفاده نمی گردد؟ که در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم به دو دلیل:

اول اینکه جهت فروش و محاسبات فاکتور و جمع متراژ و… باید یک عدد رُند باشد.

دوم اینکه چرا ده متر زیرا اگر کمتر باشد مثلا پنج متر، در بحث انبارداری و حمل و نقل فضای زیادی اشغال می کند و متراژهای بیشتر مثل 15 یا 20 متر هم کار حمل آن را توسط نیروی انسانی و نصاب بسیار سخت خواهد کرد. زیرا وزن آن افزایش می یابد.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

حال که با قیمت ایزوگام های نقاط مختلف کشور آشنا شدید بهتر است نگاهی هم به لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه بیندازید و قیمت ها و کیفیت ها را مقایسه کنید.

تمامی محصولات درج شده در جدول از تولیدات خودمان بوده و با گارانتی ده ساله کارخانه و پنج سال بیمه نامه ایران به مشتریان و نمایندگان عزیز تقدیم می شود و برای خرید های عمده می باشد. همچنین برای صادرات ایزوگام دلیجان قیمت ها را استعلام نمائید.

ایزوگام بردین صادراتی درجه یک دلیجان5 میل50 کیلو175000 تومان
ایزوگام بان گستر دلیجان3/4 میل41 کیلو143000 تومان
ایزوگام بردین صادراتی دلیجان3/8 میل42 کیلو153000 تومان
ایزوگام بهارگستر صادراتی دلیجان3/8 میل42 کیلو155000 تومان
ایزوگام بهارگستر ممتاز دلیجان3/5 میل41 کیلو145000 تومان
ایزوگام تک لایه جاوید بام – سفارشی3/2 میل37 کیلو135000 تومان

توجه داشته باشید که قیمت های فوق برای ایزوگام های دولایه فویلدار می باشد و ایزوگام های ساده یا بدون روکش حدودا ده هزار تومان کمتر بوده و ایزوگام طرح دار نیز گران تر می باشند.

قیمت انواع ایزوگام شرق دلیجان در کارخانه

همان طور که مستحضر هستید نام ایزوگام شرق تنها مختص استان خراسان نبوده و در شهرستان دلیجان هم تولید می گردد البته با کمی تغییرات در نام (پیشوند یا پسوند) و در پایان این بحث برای شما لیست قیمت به روز ایزوگام شرق دلیجان را قرار می دهیم.

امید است این لیست قیمت ها برای شما مفید و قابل استفاده باشد. هرچند توصیه ما این است که برای اطمینان بیشتر به صورت تلفنی یا آنلاین هم قیمت ها را از شرکت استعلام کنید.

لیست قیمت ایزوگام شرق دلیجان در سال 99

ایزوگام شرق برتر دلیجان – فویلدار40 کیلویی123000 تومان
ایزوگام مایاشرق دلیجان – فویلدار40 کیلویی125000 تومان
ایزوگام مشکین شرق دلیجان – فویلدار40 کیلویی110000 تومان
ایزوگام شرق مشکین دلیجان – طرح دار40 کیلویی128000 تومان
مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید