مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

لیست قیمت روز ایزوگام دلیجان سال ۱۴۰۰

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت ایزوگام دلیجان در سال ۹۸قیمت ایزوگام شرق مشهد بدون نصبآخرین قیمت انواع ایزوگام تبریزلیست قیمت ایزوگام ارومیهبهترین ایزوگام در بازار کدام است؟بهترین ایزوگام ارزان شرق دلیجانقیمت ایزوگام اصفهانهزینه ایزوگام بدون فویل در بازارهزینه ایزوگام دلیجان پلیمری درجه یک با نصب در کرج چقدر؟متراژ هر توپ ایزوگاملیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانهقیمت انواع ایزوگام شرق دلیجان در کارخانهقیمت رول ۱۰ متری ایزوگام بدون هزینه نصب در سال ۱۴۰۰
قیمت ایزوگام دلیجان در سال 99
 

 

ایزوگام دلیجان از ابتدا تا کنون همیشه جزو بهترین محصولات عایق رطوبتی در ایران بوده است و از همین رو خریداران قبل از اقدام به خرید می خواهند قیمت قیمت ایزوگام دلیجان و سایر شهر ها را بدانند.

اکنون که در سال ۱۳۹۹ قرار داریم یقینا قیمت ایزوگام دلیجان باید به نرخ سال ۹۹ باشد تا به واقعیت نزدیک بوده و خریداران بتوانند به آن استناد کنند. از همین جهت لیست بروز شده قیمت ایزوگام دلیجان در سال ۹۹ را برای شما قرار داده ایم تا مورد توجه و استفاده شما قرار گیرد.

نکته ای که قبل از هرچیز باید به آن اشاره کنیم این است که قیمت های درج شده در لیست آخرین قیمت فروش عمده کارخانه بوده و تقریبا تغییر چندانی به نسبت قبل از عید نکرده است. هرچند انتظار افزایش قیمت در هفته های آتی را داریم.

ایزوگام بام گستر ۱۱۷ دلیجان فویلدار ۴۲ کیلویی ۳/۷ میلیمتر تماس بگیرید
ایزوگام پیروزگستر ۷۳۰ فویلدار ۴۳ کیلویی ۳/۷ میلیمتر        “
ایزوگام پیروزگستر صادراتی فویلدار ۴۸ کیلویی ۴ میلیمتر        “
ایزوگام بردین صادراتی ساده ۴۲ کیلویی ۳/۸ میلیمتر        “
ایزوگام بهارگستر ممتاز دلیجان فویلدار ۴۱ کیلویی ۳/۵ میلیمتر        “
ایزوگام بردین دلیجان – سفارشی فویلدار ۵۰+ کیلویی ۵ میلیمتر        “
ایزوگام ستاره طلایی دلیجان ساده ۴۰ کیلویی ۳ میلیمتر        “
ایزوگام بان گستر دلیجان فویلدار ۴۱ کیلویی ۳/۴ میلیمتر        “
ایزوگام سینا بام دلیجان فویلدار ۴۱ کیلویی ۳/۷ میلیمتر        “
ایزوگام سراپوش دلیجان ساده ۴۲ کیلویی ۴ میلیمتر        “

قیمت ایزوگام دلیجان در سال ۹۸

قیمت ایزوگام دلیجان

 

 

اگر خاطرتان باشد قبلا درباره قیمت ایزوگام در سال ۹۸ صحبت کرده بودیم و همانطور که همه فعالان این صنعت می دانند یکی از پر تلاطم ترین سالها از نظر نرخ ایزوگام در ایران بود و نوسانات زیادی را شاهد بویم که بخشی از آن حتی به تنش های بین المللی مربوط می شود.

به هر حال هرچه بود گذشت و قیمت ها در نیمه دوم سال آرام آرام کاهش پیدا کرد تا جایی که در دی و بهمن کمترین قیمت ایزوگام را شاهد بودیم. هرچند در اوایل اسفند ماه یک افزایش قیمت جزئی وجود داشت اما این ثبات قیمتی تا کنون که در بهار سال ۹۹ قرار داریم حفظ شده است.

از همین رو به صورت مختصر به نرخ برخی ایزوگام های شهرهای مختلف کشور در سال گذشته می پردازیم تا خودتان با نرخ روز مقایسه کنید. هم چنین جهت اطلاع دقیق تر از قیمت ها همواره می توانید از طریق پل های ارتباطی ما با شما، در تماس باشید.

قیمت ایزوگام شرق مشهد بدون نصب

ایزوگام شرق مشهد با توجه به سابقه طولانی و البته درخشانی که دارد همیشه از فروش خوبی برخوردار بوده است و توانسته علاوه بر ایجاد دو کارخانه فعال در استان البرز و استان اصفهان؛ شبکه فروش خوبی را نیز در استان های بزرگ و پرمصرف کشور از جمله:

 • تهران
 • قم
 • مازندران
 • قزوین
 • همدان
 • کرمانشاه
 • یزد
 • خوزستان
 • فارس
 • مرکزی

و سایر نقاط و شهرهای دیگر ایجاد کرده و محصولات خود را به مصرف کنندگان عرضه کند. اما در کنار این برند بزرگ، شرکت های دیگری نیز حضور دارند که نام ایزوگام شرق را با همراه پیشوند و پسوند بر روی محصولات خود درج کرده اند و حتی برخی نیز از فروش خوبی برخوردارند که ما نرخ برخی از آنها را در لیست زیر آورده ایم.

ایزوگام شرق مشهد ۶۷۳۶ ۴۲ کیلویی قیمت بدون نصب / تومان
ایزوگام صنعت بام شرق نوین ۴۰ کیلویی قیمت بدون نصب / تومان
ایزوگام گلبام شرق گیتی ۴۰ کیلویی قیمت بدون نصب / تومان
ایزوگام نقره ای شرق مشهد ۴۱ کیلویی قیمت بدون نصب / تومان
ایزوگام شرق بارثاوا مشهد ۴۵ کیلویی قیمت بدون نصب / تومان

آخرین قیمت انواع ایزوگام تبریز

 

کارخانه جات ایزوگام تبریز نیز همانند سایر تولید کنندگان ایزوگام در کشور توانسته سهمی را از بازار فروش ایزوگام در کشور از آن خود کنند و در این بین رقابت بین برندهای صاحب نام بیش از سایرین است.

هم اکنون در استان آذربایجان شرقی بیش از ده کارخانه تولید ایزوگام وجود دارد که با نام ها مختلف و البته کیفیت های متفاوت محصولات خود را در بازار عرضه می کنند و همین باعث ایجاد بازار رقابتی در بین آنها شده است.

اما قیمت های ایزوگام تبریز بر خلاف تولیدات مشهد یا ارومیه اختلاف قیمت خیلی زیادی با هم دارند که در لیست زیر می توانید مشاهده نمائید.

ایزوگام آذرگام تبریز – پلیمری صادراتی ۴۲ کیلویی ۴ میلیمتر تماس بگیرید
ایزوگام ایزوتک تبریز – سفارشی ۴۲ کیلویی ۴ میلیمتر        “
ایزوگام حفاظ بام تبریز ۴۰ کیلویی ۳/۵ میلیمتر        “
ایزوگام منتخب تبریز ۴۰ کیلویی ۳/۲ میلیمتر        “
ایزوگام سهند عایق تبریز ۴۰ کیلویی ۳/۵ میلیمتر        “
ایزوگام تبریز – فویلدار ۳۹ کیلویی ۳ میلیمتر        “

لیست قیمت ایزوگام ارومیه

همانطور که نام این دو استان زیبای کشورمان یعنی آذربایجان های شرقی و غربی با هم پیوند خورده است؛ در صنعت تولید ایزوگام هم این رفاقت – و البته رقابت – دیرینه وجود دارد و به واقع نمی شود از ایزوگام تبریز یا ایزوگام ارومیه نام برد و از دیگری یاد نکرد.

 

قیمت ایزوگام مشعل بام سینا

 

 

در واقع بیشترین تولید و فروش ایزوگام را در شمال غرب کشور، برندهای ارومیه دارند و به همین جهت لازم دیدیم که لیست قیمت ایزوگام ارومیه و برندهای معروف آن را برای تان در ادامه قرار دهیم.

ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه ۴۲ کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر / تومان
ایزوگام بام گام عایق ارومیه ۴۲ کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر / تومان
ایزوگام فراز بام گستر ارومیه ۴۱ کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر / تومان
ایزوگام سپیدبام عایق ارومیه ۴۱ کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر / تومان
ایزوگام مشعل بام سینا ارومیه ۴۲ کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر / تومان
ایزوگام شهربام آذرنفیس ارومیه ۴۰ کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر / تومان
ایزوگام عایق بام برتر ارومیه ۴۰ کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر / تومان
ایزوگام سایه گستر بام خوی ۴۰ کیلو قیمت بدون اجرت نصب – هر متر / تومان

 

اگر دقت کرده باشید سطح کیفی و به ویژه قیمتی ایزوگام های ارومیه به نسبت تبریز بسیار به هم نزدیکتر هستند و شاید همین یکی از عوامل موفقیت بیشتر در فروششان شده است.

بهترین ایزوگام در بازار کدام است؟

 

 

یکی از چالشی ترین بحث ها در صنعت ایزوگام همیشه این موضوع بوده است که بهترین ایزوگام کدام است؟ یا ایزوگام خوب چه ویژگی هایی دارد؟ سوالی که با یافتن پاسخ آن بسیاری از ابهامات در زمینه خرید و فروش و حتی نصب ایزوگام رفع خواهد شد.

به هر حال هر محصولی از نظر فنی یک سری مشخصات و استانداردهایی باید داشته باشد که ما در وهله اول معتبرترین مرجع تشخیص کیفیت ایزوگام را معیارهای اداره استاندارد ملی ایران می دانیم:

 1. ایزوگام استاندارد باید حتما دارای نشان استاندارد با کد رهگیری اختصاصی باشد.
 2. ایزوگام خوب حتما از قیر پالایشگاهی درجه یک (قیر ۶۰/۷۰) استفاده می کند.
 3. ایزوگام درجه یک حتما باید دارای حداقل ۴ کیلوگرم وزن بر هر متر باشد.
 4. ایزوگام با کیفیت دارای حداقل ضخامت ۳/۵ میلیمتر باید باشد.
 5. در بافت ایزوگام مرغوب از الیاف پلی استر متراکم و تیشو درجه یک استفاده می شود.
 

 

شاید در اینجا این سوال برایتان پیش آمده باشد که برخی از این موارد گفته شده را بدون آزمایش و با مشاهده ظاهری تنها نمی توان مورد آزمایش قرار داد. بله اما ذکر این نکته ضروری است که راه هایی هم برای تست تشخیص ایزوگام خوب وجود دارد که ما یکی از آنها را در ویدئو بالا ذکر کردیم.

برای کسب اطلاع بیشتر از روش های تست ایزوگام می توانید به سایر ویدئوهای آموزشی شرکت ایزوگام مفید در کانال آپارات ما به این آدرس مراجعه کنید: https://www.aparat.com/mofidisogam

بهترین ایزوگام ارزان شرق دلیجان

 

در بین خریداران ایزوگام ایرانی، بخش قابل توجه ای از آنها به دنبال خرید ارزانترین ایزوگام هستند و حتی در مواردی به کیفیت هم چندان اهمیت نمی دهند. به همین دلیل بسیاری از کارخانه ها اقدام به تولید محصول ارزان قیمت کرده و گاها کیفیت را هم فدای قیمت می کنند.

خوشبختانه در برخی از شرکت ها همانند مجموعه کارخانه جات شرکت تولیدی بازرگانی ایزوگام مفید به دلیل تولید انبوه و مداوم و ایجاد فرمولاسیون اختصاصی ایزوگام ارزان را با حفظ کیفیت مناسب تولید و عرضه می کنند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده کردید هم اکنون ایزوگام شرق مشکین دلیجان را با کمترین قیمت ممکن می توانید تهیه کنید.

قیمت ایزوگام اصفهان

اگر خاطرتان باشد قبل تر گفته بودیم که استان اصفهان نیز یکی از تولیدکنندگان ایزوگام در کشور می باشد اما در حجم بسیار محدود.

یکی از کارخانه های معروف ایزوگام موجود در اصفهان، کارخانه ایزوگام شرق ۶۷۳۶ مشهد است که در شهرک صنعتی میمه اصفهان قرار داشته و باعث شده ایزوگام شرق اصفهان را در استان های همجوار تامین کند.

هزینه ایزوگام بدون فویل در بازار

از جمله تولیدات ایزوگام رایج در این صنعت، نوع بدون فویل آن است که به ایزوگام دولایه پودری یا ساده هم معروف است. این نوع ایزوگام که کاربردهای کمتری به نسبت نوع فویلدار دارد بیشتر در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • ایزوگام سرویس بهداشتی
 • ایزولاسیون آشپزخانه و سردخانه
 • عایق کاری دیوارهای داخلی یا خارجی (اگر بعداز آن نماکاری شود!)
 • ایزوگام پی ساختمان ها
 • ایزوگام بام ساختمان ها (در صورتی که بعداز آن موزاییک یا سرامیک شود!)
 • ایزولاسیون کانالهای انتقال آب
 • ایزوگام استخرها

هزینه ایزوگام دلیجان پلیمری درجه یک با نصب در کرج چقدر؟

 

 

هم اکنون خدمات نصب ایزوگام پلیمری بردین دلیجان در کرج با هزینه نصب متری ۲۰هزار تومان قابل انجام است و شما جهت ثبت سفارش خرید و نصب ایزوگام می توانید با واحد فروش و نصب استان تهران و البرز تماس بگیرید.

متراژ هر توپ ایزوگام

ایزوگام ها در بسته بندی های ده متری و به صورت رولی تولید و عرضه می شوند که از اصطلاح توپ یا رول ایزوگام هم استفاده می کنند.

 

شاید بپرسید علت اینکه چرا توپ های ده متری استفاده می شود و از متراژ های کمتر یا بیشتر استفاده نمی گردد؟ که در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم به دو دلیل:

اول اینکه جهت فروش و محاسبات فاکتور و جمع متراژ و… باید یک عدد رُند باشد.

دوم اینکه چرا ده متر زیرا اگر کمتر باشد مثلا پنج متر، در بحث انبارداری و حمل و نقل فضای زیادی اشغال می کند و متراژهای بیشتر مثل ۱۵ یا ۲۰ متر هم کار حمل آن را توسط نیروی انسانی و نصاب بسیار سخت خواهد کرد. زیرا وزن آن افزایش می یابد.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

 

 

حال که با قیمت ایزوگام های نقاط مختلف کشور آشنا شدید بهتر است نگاهی هم به لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه بیندازید و قیمت ها و کیفیت ها را مقایسه کنید.

تمامی محصولات درج شده در جدول از تولیدات خودمان بوده و با گارانتی ده ساله کارخانه و پنج سال بیمه نامه ایران به مشتریان و نمایندگان عزیز تقدیم می شود و برای خرید های عمده می باشد. همچنین برای صادرات ایزوگام دلیجان قیمت ها را استعلام نمائید.

ایزوگام بردین صادراتی درجه یک دلیجان ۵ میل ۵۰ کیلو ۴۷۵۰۰۰ تومان
ایزوگام بان گستر دلیجان ۳/۴ میل ۴۱ کیلو ۳۴۳۰۰۰ تومان
ایزوگام بردین صادراتی دلیجان ۳/۸ میل ۴۲ کیلو ۴۱۳۰۰۰ تومان
ایزوگام بهارگستر صادراتی دلیجان ۳/۸ میل ۴۲ کیلو ۴۵۵۰۰۰ تومان
ایزوگام بهارگستر ممتاز دلیجان ۳/۵ میل ۴۱ کیلو ۳۴۵۰۰۰ تومان
ایزوگام تک لایه جاوید بام – سفارشی ۳/۲ میل ۳۷ کیلو ۳۳۵۰۰۰ تومان

توجه داشته باشید که قیمت های فوق برای ایزوگام های دولایه فویلدار می باشد و ایزوگام های ساده یا بدون روکش حدودا ده هزار تومان کمتر بوده و ایزوگام طرح دار نیز گران تر می باشند.

قیمت انواع ایزوگام شرق دلیجان در کارخانه

 

همان طور که مستحضر هستید نام ایزوگام شرق تنها مختص استان خراسان نبوده و در شهرستان دلیجان هم تولید می گردد البته با کمی تغییرات در نام (پیشوند یا پسوند) و در پایان این بحث برای شما لیست قیمت به روز ایزوگام شرق دلیجان را قرار می دهیم.

امید است این لیست قیمت ها برای شما مفید و قابل استفاده باشد. هرچند توصیه ما این است که برای اطمینان بیشتر به صورت تلفنی یا آنلاین هم قیمت ها را از شرکت استعلام کنید.

 

 

قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام بدون هزینه نصب در سال ۱۴۰۰

 

ایزوگام شرق برتر دلیجان – فویلدار ۴۰ کیلویی ۳۲۳۰۰۰ تومان
ایزوگام مایاشرق دلیجان – فویلدار ۴۰ کیلویی ۳۲۵۰۰۰ تومان
ایزوگام مشکین شرق دلیجان – فویلدار ۴۰ کیلویی ۳۱۰۰۰۰ تومان
ایزوگام شرق مشکین دلیجان – طرح دار ۴۰ کیلویی ۳۲۸۰۰۰ تومان

 

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید