مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

مراکز فروش ایزوگام دلیجان در بهبهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص ایزوگام مرغوبقیمت انواع ایزوگام در بهبهان

در مراکز فروش ایزوگام دلیجان بهبهان شرایط ویژه ‌ای برای عرضه مستقیم و عمده این محصولات در نظر گرفته می شود و این شرایط باعث می گردد که بازرگانی های بسیار زیادی نسبت به تهیه این محصول تمایل داشته باشند.

ایزوگام ‌دلیجان یکی از بهترین نمونه  ایزوگام ‌های تولید شده در ایران است که دارای مجوز های استاندار تولیدی می باشد.

مراکز فروش ایزوگام دلیجان در بهبهان

نحوه تشخیص ایزوگام مرغوب

نحوه تشخیص ایزوگام مرغوب ایزوگام درجه یک و مرغوب در افزایش طول عمر و مقاومت بالای این نوع عایق تاثیر بسیار زیادی دارد و در راستای همین موضوع شرکت ها و نمایندگی های معتبر سعی بر این دارند که این نوع عایق های رطوبتی را با بالاترین کیفیت وارد بازار نمایند. اما این دغدغه همیشه برای مشتریان وجود دارد که به چگونگی تشخیص ایزوگام درجه یک مشغول شود. برای تشخیص ایزوگام مرغوب روش ها و راهکارهای زیاد وجود دارد که در ادامه مطلب به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

مهمترین نحوه تشخیص ایزوگام مرغوب توجه به خصوصیات ظاهری و فیزیکی این عایق های رطوبتی استاندارد است. عایق های رطوبتی طبق استاندارد واحد، تولید و عرضه می شوند و راحت ترین روش تشخیص آنها از روی ظاهر آنها می باشد که در این زمینه به دو مورد زیر اشاره خواهیم کرد:

  1. طول استاندارد رولی ایزوگام: معمولاً بر اساس استاندارد های واحد ایزوگام های با کیفیت و مرغوب باید به طول ۱۰ متر تولید شوند و کمتر از آنها یا بیشتر از آن خارج از استاندارد نام برده شده است.
  2. وزن استاندارد رول ایزوگام: ایزوگام های استاندارد باید دارای وزن بین ۲:۴ تا ۸:۳ متر مربع باشند و اگر کمتر باشند قابل قبول نخواهد بود و همچنین اگر وزن بیشتری داشته باشند دلیلی بر کیفیت بالاتر آنها نخواهد بود.

با توجه به این متریال ها میتوان از روی ظاهر ایزوگام ها به تشخیص درجه یک و مرغوب بودن آنها پرداخت.

قیمت انواع ایزوگام در بهبهان

قیمت انواع ایزوگام در بهبهان قیمت انواع ایزوگام در بهبهان برمبنای جنس تولیدی  این محصولات مشخص می گردد.  برای تولید ایزوگام ها درجه یک با کیفیت بالا و جنس خوب از متریال های متفاوت کمک گرفته می ‌شود که تفاوت این متریال ها می تواند در تفاوت قیمت این محصولات تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

علاوه بر این موضوع قیمت انواع ایزوگام می ‌تواند بر مبنای میزان خرید این محصول نیز مشخص شود. به نحوی که واحد های تولید کننده انواع ایزوگام در صورت خرید های عمده تر قیمت ‌های مناسب ‌تری برای فروش این محصولات در نظر می ‌گیرند. پس از نظر اقتصادی خرید عمده ایزوگام به صرفه تر خواهد بود و مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد.

مهندس ابوالفضل حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید