مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

مرکز خرید ایزوگام ارزان قیمت در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایزوگام خوب چه خصوصیاتی دارد؟فروش ایزوگام خوب با مناسب ترین قیمت

   ایزوگام برای جلوگیری از نفوذ آب به کار می رود و حتما باید با کیفیت باشد تا عمر و دوام بیشتری هم داشته باشد و مواد اولیه آن درجه یک باشند، بنابراین مرکز خرید آن بسیار مهم است، برای اینکه از کیفیت و قیمت آن خیالتان راحت باشد آن را از مراکز خرید معتبر مثل مرکز خرید ایزوگام ارزان قیمت تهران خرید کنید، این مرکز ایزوگام با کیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار مشتری قرار می دهد.

مرکز خرید ایزوگام ارزان قیمت در تهران

ایزوگام خوب چه خصوصیاتی دارد؟

ایزوگام خوب چه خصوصیاتی دارد؟

 برای ساخت یک ایزوگام خوب، مواد اولیه تشکیل دهنده آن باید درجه یک باشند وقتی مواد اولیه ای که برای ساخت آن استفاده شده اند در بالاترین کیفیت باشند، مطمئنا محصولی که از آنها ساخته می شود بسیار پرکیفیت و مرغوب خواهد بود، ایزوگام خوب ایزوگامی است، که قیر تشکیل دهنده آن ناخالصی نداشته باشد، اگر ناخالصی داشته باشد ایزوگام دوام زیادی نخواهد داشت، و اینکه ضخامت آن استاندارد باشد که در برابر سرما و یخبندان دچار ترک خوردگی نشود و روکش هایی که برای تولید ایزوگام استفاده می شوند بسیار با کیفیت باشند که آب را به داخل نفوذ ندهند، یعنی نفوذناپذیر باشد.

اگر مواد اولیه با کیفیت نباشد ایزوگام تولید شده عمر و دوامی نخواهد داشت و این یعنی هزینه دوباره، پس باید از مراکز خرید معتبر و مختص آن خریداری شود تا از کیفیت و دوام و عمر آن مطمئن باشیم، این مراکز، ایزوگامی خوب و با کیفیتی مطلوب را با قیمتی مناسب و ویژه در اختیار مشتری قرار می دهند.

فروش ایزوگام خوب با مناسب ترین قیمت

فروش ایزوگام خوب با مناسب ترین قیمت

     کیفیت در خرید ایزوگام خیلی مهم است، کیفیت بهتر مساوی است با طول عمر و دوام بیشتر، ممکن است یک ایزوگام بی کیفیت ارزانتر از قیمت ایزوگام خوب و باکیفیت باشد، ولی اگر خوب فکرش را بکنید اصلا ارزشش را ندارد چون عمر مفیدی نخواهد داشت و خیلی زود باید دوباره عوض شود و هزینه ای چند برابر، در بر خواهد داشت.

پس هرگز یک ایزوگام خوب را با یک ایزوگام قیمت مناسب مقایسه نکنید، هر ارزانی دلیلی دارد ممکن است روز اولی که ایزوگام قیمت مناسب را خریداری می کنید راضی باشید ولی مطمئنا این رضایت دوامی نخواهد داشت و باید دوباره هزینه کنید تا یک ایزوگام خوب و با کیفیت خریداری کنید.

    پس خرید ایزوگام باید از مراکز معتبر و با کیفیت باشد، مراکزی مثل فروش ایزوگام خوب با مناسب ترین قیمت، که برای مشتری خود ارزش قائل هستند و جنس با کیفیت و درجه یک را با قیمتی ارزان و مناسب در اختیار مشتری قرار می دهند.

مدیر فروش: مهندس حسینی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mofidisogam@gmail.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید