مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

نمایندگی فروش ایزوگام طرح دار درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف ایزوگام طرح دار درجه یکراهنمای خرید ایزوگام طرح دار درجه یک

نمایندگی فروش ایزوگام طرح دار درجه یک در اکثر شهر ها، مخصوصا شهر های استان های شمالی وجود دارند. این فروشندگان، ایزوگام های خود را به صورت رولی از کارخانه جات تولید ایزوگام دریافت می کنند. این ایزوگام ها در انواع طرح دار و بدون طرح موجود می باشند که بستگی به کارایی شما دارند؛ به این معنی که اگر برای سقف به کار ببرید، قطعا از ایزوگام بدون طرح می توانید استفاده کنید؛ چون کسی نمیبیند و نیازی به زیبایی ندارد. 

نمایندگی فروش ایزوگام طرح دار درجه یک

موارد مصرف ایزوگام طرح دار درجه یک

موارد مصرف ایزوگام طرح دار درجه یک

مصرف ایزوگام طرح دار بیشتر در مکان ها و خانه هایی است که در معرض دید عده ی زیادی هستند و برای جلوه دادن و زیبا کردن خانه ی خود می توانید از این ایزوگام های طرح دار استفاده کنید. مخصوصا در شمال که خانه ها نسبت به هم فاصله دارند و وقتی می خواهید دیوار های کناری ساختمانتان را ایزوگام بزنید، با یک طرح زیبا می توانید بر خلاف اذهان عمومی که می گویند ایزوگام زیبایی بیرونی خانه را از بین می برد، خانه تان را زیبا کنید. همچنین این ایزوگام ها را می توان برای مراکز تجاری بزرگ و یا سالن های ورزشی بزرگ به کار برد و با سفارش ایزوگام عمده، حتی می توانید طرح دلخواه خود را سفارش دهید که مثل یک پازل در می آید و علاوه بر زیبایی می تواند باعث تبلیغات نیز بشود. همانطور که می دانید، برای جلوگیری از نفوذ رطوبت ناشی از باران و برف، سقف و دیوار سازه های مختلف را ایزوگام می کنند که تا بیشترین حد ممکن قادر است مانع از نفوذ رطوبت به داخل شود. البته امروزه محصولات دیگری نیز به جای ایزوگام ها آمده اند که هم راحت تر نصب می شوند و هم کثیف کاری کمتری را در مرور زمان ایجاد می کنند. یعنی این محصولات جدید با کیفیتی که دارند، سال های سال دوام می آورند و از ایجاد هزینه های اضافه جلوگیری می کنند.

راهنمای خرید ایزوگام طرح دار درجه یک

راهنمای خرید ایزوگام طرح دار درجه یک

اگر مجبور به خرید ایزوگام بودید حتما به چند نکته مهم و اساسی دقت کنید. اولین نکته که هر فردی قبل از خرید به آن توجه می کند این است که از فروشگاه و مغازه ای اقدام به خرید می کند که معتبر و مجاز باشد و کار او را در جای دیگری دیده باشد و نسبت به محصولاتش اطمینان کافی را داشته باشد. نکته دیگر طرح های زیبا و درجه یک را انتخاب کند که به این راحتی ها از بین نرود یعنی حتما به کیفیت بالای ایزوگام طرح دار دقت کند. البته امروزه با وجود وب سایت های مختلف، به صورت اینترنتی نیز می توانید اقدام به خرید کنید. یکی از این وب سایت ها به نام دلیجان ایزوگام می باشد.

 

 

مهندس ابوالفضل حسینی

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!

اگر به دنبال تهیه یک عایق ایزوگام با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین محصولات عایق رطوبتی ایزوگام دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توجه داشته باشید که حداقل متراژ قابل سفارش و خرید 500 متر می باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید